Nature Oxydant 10 Vol. 1000ml  

Nature Oxydant 10 Vol. 1000ml

OXI-10

Oxidant 3%

1000ml

Viac detailov

Skladom

9,48 € s DPH

7,90 € bez DPH

Akceptujeme platby
Akceptujeme platby

Oxidanty Nature Oxydant od abril et nature umožňujú dosiahnuť požadovanú farbu intenzívnymi, žiarivými a trvalými farbami pri starostlivosti o vlasové vlákno.

VLASTNOSTI:
Obsahuje emulzie tvorené zmäkčujúcimi a zvlhčujúcimi olejmi, ktoré obsahujú peroxid vodíka v rôznych percentách, ako to vyžaduje technická práca.

ODPORÚČANIA:
Odporúča sa zmiešať v pomere 1:1, t.j. 60ml. prípravku Nature Oxydant so 60ml. farby na vlasy abril et nature NatureColor.

Upozornenie: Oxidant-peroxid vodíka je určený len na profesionálne použitie. Určený na prípravu všetkých farieb a melírov na vlasy. % peroxidu a množstvo sa používa podľa návodu uvedeného na melírovacom prášku, alebo farbe na vlasy. Obsahuje hydrogen peroxide. Vyhnite sa kontaktu s očami a pokožky tváre. Pri zasiahnutí emulziou vypláchnite oči, alebo pokožku veľkým množstvom vody. Ak je to nutné,vyhľadajte lekársku pomoc.Pri práci používajte ochranné rukavice. Vyrobené v EU. Skladovať mimo dosah detí! Len na vonkajšie použitie! Nepoužívajte na farbenie mihalníc, obočia ani brady. Nepoužívajte na podráždenú pokožku hlavy. Peroxid zmiešavajte s farbou na vlasy, alebo melírom vždy v nekovovej miske a na prácu požívajte nekovové náradie.

Obsah 1000ml
Druh produktu Oxidant

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napíšte svoj názor

Nature Oxydant 10 Vol. 1000ml

Nature Oxydant 10 Vol. 1000ml

Oxidant 3%

1000ml

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop