ADVANCED STYLING (tužidlá a laky) 

Zahŕňa najnovšiu technológiu v účesoch.

Styling novej generácie, ktorý okrem fixácie účesu bez zaťaženia a bez zanechania nečistôt na vlase, má zároveň regenerčný a hydratačný účinok na vlasy.Obsahuje aj extrakt z rastlinných kmeňových buniek, kyselinu hyalurónovú, oleje pôsobiace vo vnútri vlasu, a lipidy podobné prirodzenému mazu vlasovej pok...

Zahŕňa najnovšiu technológiu v účesoch.

Styling novej generácie, ktorý okrem fixácie účesu bez zaťaženia a bez zanechania nečistôt na vlase, má zároveň regenerčný a hydratačný účinok na vlasy.Obsahuje aj extrakt z rastlinných kmeňových buniek, kyselinu hyalurónovú, oleje pôsobiace vo vnútri vlasu, a lipidy podobné prirodzenému mazu vlasovej pokožky.

VLOŽENIE ŠPECIFICKÝCH AKTÍVNYCH ZLOŽIEK
- Odolnosť voči vlhkosti
- Extrakt z rastlinných kmeňových buniek
- Oleje pôsobiace vo vnútri vlasu
- Lipidy podobné prirodzenému mazu vlasovej pokožky
- Kyselina hyalurónová
- Omladzujúca
- Regenerujúca

Viac...
Zobrazených 1 - 9 z 9 položiek
 • 11,99 € Skladom

  Eko Spray - lak na vlasy 300ml. Eco lak na vlasy plnený bez stlačeného plynu zo stredne silnou fixáciou, obohatený o prirodzený lesk bez zvyškov produktu. Nelepí a ľahko sa vyčesáva. Vhodný pod žehličku a kulmu.

  11,99 € s DPH
  Skladom
 • 12,54 € Skladom

  Spray - lak na vlasy 500ml. Lak na vlasy zo stredne silnou fixáciou, obohatený o prirodzený lesk bez zvyškov produktu. Dovolí tvoriť rôzne formy účesov.  Nelepí a ľahko sa vyčesáva. Vhodný pod žehličku a kulmu.

  12,54 € s DPH
  Skladom
 • 13,00 € Skladom

  Spray - lak na vlasy 500ml. Lak na vlasy s extra silnou fixáciou, dovolí tvoriť rôzne formy účesov. Obohatený o prirodzený lesk bez zvyškov produktu. Vhodný pod žehličku a kulmu.

  13,00 € s DPH
  Skladom
 • 18,90 € Skladom

  AKTIVÁTOR KUČER EXTRA SILNÉ KUČERY. Sprej na aktiváciu kučery s dlhotrvajúcim účinkom s extra silnou fixáciou. Nie je potrebné oplachovať. Špeciálne navrhnutý pre kučeravé a vlnité vlasy. Uľahčuje rýchle schnutie a zanecháva kučery definované tvarom vlasu.

  18,90 € s DPH
  Skladom
 • 18,95 € Skladom

  RÝCHLE SUŠENIE fúkaním. Sprej na vlasy určený na skrátenie doby uschnutia a ochranu pred možným poškodením teplom sušiča. Zanecháva vlasy jemnejšie a lesklejšie. Výhody použitia spreju na vlasy Fast Blow Drying od abril et nature : - Tepelná ochrana proti teplu žehličiek , fénu a kulmy - Efekt rýchleho sušenia - Ochrana a odolnosť proti lámaniu...

  18,95 € s DPH
  Skladom
 • 19,90 € Skladom

  Krém - tužidlo 200ml. Krém na spevnenie a vytvarovanie vlasov, obohatený o kondiocionéry a výživné oleje. Dodáva vlasom jemnosť a flexibilné spevnenie.

  19,90 € s DPH
  Skladom
 • 19,90 € Skladom

  Krém - tužidlo 200ml. Špeciálne vyvinutý krém na spevnenie a formovanie vlasov. Ideálne na úpravu krátkych vlasov.Dodáva prirodzený lesk. Silné a ohybné spevnenie.

  19,90 € s DPH
  Skladom
 • 19,90 € Skladom

  Krém - tužidlo 200ml. Špeciálne vyvinutý krém na spevnenie a formovanie vlasov. Ideálne na úpravu krátkych vlasov.Dodáva prirodzený lesk. Extra silné spevnenie.

  19,90 € s DPH
  Skladom
 • 19,90 € Skladom

  Krém - tužidlo (kučeravé vlasy) 200ml. Špeciálny krém na formovanie kučeravých a vlnitých vlasov. Silné a flexibilné spevnenie. Ideálny pre krásne oddelené kučery a vlny, ktoré sú elastické a majú prirodzenú pružnosť. Znižuje krepovitosť vlasov. Dodáva hebkosť a lesk.

  19,90 € s DPH
  Skladom
Zobrazených 1 - 9 z 9 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop