NUTRITION (výživa s pozitívnym nábojom + proti elektrizovaniu) 

Vlasom dodáva pozitívny náboj, hydratuje ich a obnovuje.
Produkty z línie Nutrition špecificky obnovujú vlas a dodávajú mu pozitívny náboj. Neutralizujú negatívne napätie v poškodenom keratínovom vlákne a tak predchádzajú štiepeniu a krepovitosti.  Hydratuje vlas, vracia mu prirodzené množstvo vody a vrstvu ochranného mazu a tým regeneruje poškod...

Vlasom dodáva pozitívny náboj, hydratuje ich a obnovuje.
Produkty z línie Nutrition špecificky obnovujú vlas a dodávajú mu pozitívny náboj. Neutralizujú negatívne napätie v poškodenom keratínovom vlákne a tak predchádzajú štiepeniu a krepovitosti.  Hydratuje vlas, vracia mu prirodzené množstvo vody a vrstvu ochranného mazu a tým regeneruje poškodenie v štruktúre keratínu.

Viac...
Zobrazených 1 - 9 z 9 položiek
 • 13,17 € Skladom

  Maska 200ml Maska na vlasy, ktorá obnovuje a regeneruje poškodený vlas. Neutralizuje negatívny náboj v poškodenom keratínovom vlákne, dodáva vlasom pozitívne ióny a tak predchádza elektrizovaniu a štiepeniu vlasov.

  13,17 € s DPH
  Skladom
 • 13,17 € Skladom

  Maska - Druhý krok kúry Rehydratation 200ml Maska na vlasy, ktorá zabezpečuje hydratáciu a vyživujúce ošetrenie schopné obnoviť keratínovú štruktúru vlasov, stratu vody a mazu. Zvýši vláčnosť a ohybnosť vlasov a dodá im zdravý a lesklý vzhľad.

  13,17 € s DPH
  Skladom
 • 13,23 € Skladom

  Spray 200ml Tepelná ochrana vlasov pred zničením pri používaní tepelných nástrojov (žehlička, kulma, fén,...). S hydrolyzovaným keratínom, ktorý využíva teplo z nástrojov na lepšiu fixáciu vo vlasových vláknach. S hydrolyzovaným hodvábom a hydrolyzovaným pšeničným proteínom na ďalšie zmäkčenie vlasov.

  13,23 € s DPH
  Skladom
 • 13,68 € Skladom

  Šampón - Prvý krok kúry Rehydratation 250ml Hydratačný a vyživujúci šampón schopný obnoviť keratínovú štruktúru vlasov, stratu vody a mazu. Vitamínové zloženie zvýši vláčnosť a ohybnosť vlasov. Dodáva im zdravý a lesklý vzhľad. Chráni vlas pri mechanickom alebo tepelnom poškodzovaní. Uľahčuje česanie.

  13,68 € s DPH
  Skladom
 • 13,90 € Skladom

  Šampón 250ml Neutralizuje negatívny náboj v poškodenom keratínovom vlákne, dodáva vlasom pozitívne ióny a tak predchádza elektrizovaniu a štiepeniu vlasov.Regeneruje vlasy tým, že mu dodáva keratínové aminokyseliny. Vhodný pre vlasy typu "mastné korienky-suché končeky"

  13,90 € s DPH
  Skladom
 • 43,52 € Skladom

  Maska 1000ml Maska na vlasy, ktorá obnovuje a regeneruje poškodený vlas. Neutralizuje negatívny náboj v poškodenom keratínovom vlákne, dodáva vlasom pozitívne ióny a tak predchádza elektrizovaniu a štiepeniu vlasov.

  43,52 € s DPH
  Skladom
 • 43,74 € Skladom

  Šampón - Prvý krok kúry Rehydratation 1000ml Hydratačný a vyživujúci šampón schopný obnoviť keratínovú štruktúru vlasov, stratu vody a mazu. Vitamínové zloženie zvýši vláčnosť a ohybnosť vlasov. Dodáva im zdravý a lesklý vzhľad. Chráni vlas pri mechanickom alebo tepelnom poškodzovaní. Uľahčuje česanie.

  43,74 € s DPH
  Skladom
 • 44,47 € Skladom

  Šampón 1000ml Neutralizuje negatívny náboj v poškodenom keratínovom vlákne, dodáva vlasom pozitívne ióny a tak predchádza elektrizovaniu a štiepeniu vlasov.Regeneruje vlasy tým, že mu dodáva keratínové aminokyseliny. Vhodný pre vlasy typu "mastné korienky-suché končeky"

  44,47 € s DPH
  Skladom
 • 46,09 € Skladom

  Maska - Druhý krok kúry Rehydratation 1000ml Maska na vlasy, ktorá zabezpečuje hydratáciu a vyživujúce ošetrenie schopné obnoviť keratínovú štruktúru vlasov, stratu vody a mazu. Zvýši vláčnosť a ohybnosť vlasov a dodá im zdravý a lesklý vzhľad.

  46,09 € s DPH
  Skladom
Zobrazených 1 - 9 z 9 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop