gold lifting (kučeravé vlasy) 

Ideálne pre kučeravé a vlnité vlasy (aktivátor kučier)

Pre vlasy, ktoré vyžadujú omladzujúce ošetrenie proti krepovitosti. Zabezpečí ľahšie česanie. Určené pre normálne až hrubé vlasy.

Výrobky línie obsahujú rastlinný extrakt z kmeňových buniek (švajčiarske jablko).

Zobrazených 1 - 6 z 6 položiek
 • 15,04 € Skladom

  Šampón - Prvý krok kúry Gold Lifting 250ml Obsahuje rastlinný extrakt z kmeňových buniek (švajčiarske jablko) Šampón  pre kučeravé a vlnité vlasy, ktoré vyžadujú omladzujúce ošetrenie proti krepovitosti. Zabezpečí ľahšie česanie. Určené pre normálne až hrubé vlasy.

  15,04 € s DPH
  Skladom
 • 19,99 € Skladom

  Sérum - Tretí krok kúry Gold Lifting 100ml Obsahuje rastlinný extrakt z kmeňových buniek (švajčiarske jablko) Sérum určené pre kučeravé a vlnité vlasy, ktoré vyžadujú omladzujúce ošetrenie proti krepovitosti. Určené pre normálne až hrubé vlasy.

  19,99 € s DPH
  Skladom
 • 22,50 € Skladom

  Maska - Druhý krok kúry Gold Lifting 200ml Obsahuje rastlinný extrakt z kmeňových buniek (švajčiarske jablko) Maska určená hlavne pre kučeravé a vlnité vlasy, ktoré vyžadujú omladzujúce ošetrenie proti krepovitosti. Zabezpečí hydratáciu vlasu a ľahšie česanie.

  22,50 € s DPH
  Skladom
 • 46,87 € Skladom

  Šampón - Prvý krok kúry Gold Lifting 1000ml Obsahuje rastlinný extrakt z kmeňových buniek (švajčiarske jablko) Šampón  pre kučeravé a vlnité vlasy, ktoré vyžadujú omladzujúce ošetrenie proti krepovitosti. Zabezpečí ľahšie česanie. Určené pre normálne až hrubé vlasy.

  46,87 € s DPH
  Skladom
 • 69,97 € Skladom

  Sérum - Tretí krok kúry Gold Lifting 500ml Obsahuje rastlinný extrakt z kmeňových buniek (švajčiarske jablko) Sérum určené pre kučeravé a vlnité vlasy, ktoré vyžadujú omladzujúce ošetrenie proti krepovitosti. Určené pre normálne až hrubé vlasy.

  69,97 € s DPH
  Skladom
 • 78,75 € Skladom

  Maska - Druhý krok kúry Gold Lifting 1000ml Obsahuje rastlinný extrakt z kmeňových buniek (švajčiarske jablko) Maska určená hlavne pre kučeravé a vlnité vlasy, ktoré vyžadujú omladzujúce ošetrenie proti krepovitosti. Zabezpečí hydratáciu vlasu a ľahšie česanie.

  78,75 € s DPH
  Skladom
Zobrazených 1 - 6 z 6 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop