KERATIN LINE (ultra-rýchly keratín pre vlasy) 

Obohatenie o ultra-rýchly keratín.

Keratin Line je línia, ktorá dodáva vlasom keratín, je jedinečná svojou formulou, výsledkami a ultra-rýchlym účinkom. Regeneruje poškodenú keratínovú štruktúru vďaka používaniu produktov, ktoré vrátia vlasu zdravý vzhľad a obnovia ho.

Zobrazených 1 - 6 z 6 položiek
 • 14,49 € Skladom

  Šampón - Prvý krok kúry Keratin Treatment 250ml Šampón na regeneráciu poškodených vlasov, na krepovité vlasy s drsným povrchom,ktoré sa zamotávajú. Pre normálne, suché až veľmi suché vlasy.

  14,49 € s DPH
  Skladom
 • 15,17 € Skladom

  Maska - Druhý krok kúry Keratin Treatment 200ml Maska, ktorá regeneruje a obnovuje poškodený vlas. Určená pre normálne až hrubé vlasy, pre vlasy, ktoré majú drsný pórovitý povrch a zamotávajú sa, pre krepovité vlasy,pre normálne, suché až veľmi suché vlasy.

  15,17 € s DPH
  Skladom
 • 16,99 € Skladom

  Sérum - Tretí krok kúry Keratin Treatment 100ml Koncentrát keratínových aminokyselín je špeciálne určený pre chemicky upravované vlasy, obnovuje keratínovú štruktúru vlasu, usporiada ich vlákna a dodá im energiu, lesk, jemnosť a hydratáciu.

  16,99 € s DPH
  Skladom
 • 46,38 €

  Šampón - Prvý krok kúry Keratin Treatment 1000ml Šampón na regeneráciu poškodených vlasov, na krepovité vlasy s drsným povrchom,ktoré sa zamotávajú. Pre normálne, suché až veľmi suché vlasy.

  46,38 € s DPH
 • 53,10 € Skladom

  Maska - Druhý krok kúry Keratin Treatment 1000ml Maska, ktorá regeneruje a obnovuje poškodený vlas. Určená pre normálne až hrubé vlasy, pre vlasy, ktoré majú drsný pórovitý povrch a zamotávajú sa, pre krepovité vlasy,pre normálne, suché až veľmi suché vlasy.

  53,10 € s DPH
  Skladom
 • 59,47 € Skladom

  Sérum - Tretí krok kúry Keratin Treatment 500ml Koncentrát keratínových aminokyselín je špeciálne určený pre chemicky upravované vlasy, obnovuje keratínovú štruktúru vlasu, usporiada ich vlákna a dodá im energiu, lesk, jemnosť a hydratáciu.

  59,47 € s DPH
  Skladom
Zobrazených 1 - 6 z 6 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop